Baroul Maramures

Baroul Maramures / Conducere

Decan

Blajan Ioan
Sediu profesional: Baia Mare, B-dul Republicii 1/23
Tel. birou: 0262218993
Tel. mobil: 0722321250; 0748914092
Email ioanblajan@yahoo.com
 

Puteti vedea CV-ul aici.

Blajan Ioan

Prodecan

Stef Radu
Sediu profesional: Baia Mare, str. Cosbuc 28/33
Tel. birou: 0262218286
Tel. mobil: 0722969964
Email av_radustef@yahoo.com
Stef Radu


Consilieri

Andreicut Florin
Sediu profesional: Baia Mare, George Cosbuc nr. 30/35
Tel. birou: 0262276597
Tel. mobil: 0723696544; 0756031393
Email andreicut.florin@yahoo.com
Andreicut Florin

Breaz Ioana Raluca
Sediu profesional: Baia Mare, 22 Decembrie Nr.8
Tel. birou: 0262272903
Tel. mobil: 0723278249
Email ioanabrz@yahoo.com
Breaz Ioana Raluca

Serbanescu Cristian Andrei
Sediu profesional: Viseu de Sus, str. Obrejea nr.2
Tel. birou: 0262354601
Tel. mobil: 0744837718
Email serbanescu_cristian_andrei@yahoo.com
Serbanescu Cristian Andrei

Chindris Ovidiu Marius
Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 27/14
Tel. birou: 0371372653, 0362805186
Tel. mobil: 0745880828
Email ochindris@yahoo.com
Chindris Ovidiu Marius

Garai Andreea
Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 20/14  
Tel. mobil: 0745510700
Email avgarai@yahoo.com
Garai Andreea

Herta Calin
Sediu profesional: Baia Mare, Bd-ul Independentei Nr. 18/86
Tel. birou: 0262214171
Tel. mobil: 0722640148
Email calin@avocat-herta.ro

Moldovan Vasile
Sediu profesional: Sighetu Marmatiei, Corneliu Coposu nr 1/4
Tel. birou: 0362102405
Tel. mobil: 0745755084
Email vasile_moldovan@hotmail.com
Moldovan Vasile

Rambu Mariana
Sediu profesional: Baia Mare, B-dul Republicii 1/27
Tel. birou: 0262218032
Tel. mobil: 0745100743
Email marianarambu.avocat@yahoo.com
Rambu Mariana

Stetca Adriana
Sediu profesional: Baia Mare, B-dul Republicii 1/44
Tel. birou: 0262218388
Tel. mobil: 0722412931
Email adriana_stetca@yahoo.com
Stetca Adriana

Copyright © 2007 Baroul Maramures. Toate drepturile rezervate.