Baroul Maramures

Baroul Maramures / Conducere

Decan

Blajan Ioan
Sediu profesional: Baia Mare, B-dul Republicii 1/23
Tel. birou: 0262218993
Tel. mobil: 0722321250; 0748914092
Email ioanblajan@yahoo.com
 

Puteti vedea CV-ul aici.

Blajan Ioan

Prodecan

Andreicut Florin
Sediu profesional: Baia Mare, George Cosbuc nr. 30/35
Tel. birou: 0262276597
Tel. mobil: 0723696544; 0756031393
Email andreicut.florin@yahoo.com
Andreicut Florin


Consilieri

Chindris Ovidiu Marius
Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 27/14
Tel. birou: 0371372653, 0362805186
Tel. mobil: 0745880828
Email ochindris@yahoo.com
Chindris Ovidiu Marius

Deac Luminita
Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 30/33
Tel. birou: 276819
Tel. mobil: 0722524527
Email avdeac@yahoo.com
Deac Luminita

Farcas Dan Iulian
Sediu profesional: Baia Mare, str. Victoriei nr. 59A/23
Tel. birou: 0362417641
Tel. mobil: 0744643433
Email farcasdan@gmail.com
Farcas Dan Iulian

Herta Calin
Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 25A/14
Tel. birou: 0262214171
Tel. mobil: 0722640148
Email calin@avocat-herta.ro

Moldovan Vasile
Sediu profesional: Sighetu Marmatiei, Corneliu Coposu nr 1/4
Tel. birou: 0362102405
Tel. mobil: 0745755084
Email vasile_moldovan@hotmail.com
Moldovan Vasile

Palenciar Cornelia
Sediu profesional: Baia Mare, str. George Cosbuc nr. 30/33
Tel. birou: 0362807032
Tel. mobil: 0745688132
Email corneliapalenciar@gmail.com
Palenciar Cornelia

Pirvu Ionut Rares
Sediu profesional: Baia Mare, 22 Decembrie nr. 8
Tel. birou: 0262272903
Tel. mobil: 0742190194
Email avocatpirvu@yahoo.com

Sas Ioan
Sediu profesional: Sighetu Marmatiei, S. Barnutiu 6/2 
Tel. birou: 0262312422
Tel. mobil: 0745331885
Email sasavocat@yahoo.com
Sas Ioan

Stetca Adriana
Sediu profesional: Baia Mare, B-dul Republicii 1/44
Tel. birou: 0262218388
Tel. mobil: 0722412931
Email adriana_stetca@yahoo.com
Stetca Adriana

Copyright © 2007 Baroul Maramures. Toate drepturile rezervate.